Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Çelik, Rektörümüz Karacoşkun’la Bir Araya Geldi

Kilis'in Kurtuluş Günü kapsamında Kilis Basın Cemiyetinin misafiri olarak ilimize gelen Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çelik ile beraberindeki cemiyet başkanları ve gazeteciler, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun ile Rektörlük Senato Salonu’nda bir araya geldi. Görüşmeye, Genel Sekreter Yardımcımız Öğr. Gör. Ali Genç de katıldı. 

Cemiyet başkanları ve gazeteciler adına söz alan Çelik; Kilis 7 Aralık Üniversitesinin fark edilir bir değişim ve gelişim içerisinde olduğunu müşahede ettiklerini ve yakından takip ettiklerini belirtti. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da burada bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek misafirperverliklerinden ötürü Rektörümüz Karacoşkun’a teşekkür etti. 

Rektörümüz Karacoşkun ise, gazetecilerimizin hassas bir görev icra ettiklerini; basının ve gazetecilerin hayatımızın önemli bir parçası olduğunu ifade ederek demokratik ve şeffaf bir toplumun oluşmasında basının önemini vurguladı.  Görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çelik ve beraberindekilere çalışmalarında başarılar diledi.