Üniversitemiz Yeni Profesör ve Doçentler Kazandı

 

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalı’na Önder Karakoç; Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Süs Bitkileri Yetiştiriciliği ve Islahı Ana Bilim Dalı’na Demet Demiroğlu; İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümü Yakınçağ Tarihi Ana Bilim Dalı’na ise Halil Özşavlı profesör olarak atandı.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Hareket ve Antrenman Bilimleri Ana Bilim Dalı’na Yunus Gür; Antrenörlük Eğitimi Bölümü Spor Sağlık Bilimleri Ana Bilim Dalı’na Ali Yıldırım; İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Din Bilimleri Ana Bilim Dalı Dinler Tarihi Bilim Dalı’na Abdullah Altuncu; Yusuf Şerefoğlu Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Esasları Ana Bilim Dalı’na Mustafa Zahrittin Kazancıoğlu; Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Ana Bilim Dalı’na ise Muhammet Karaman doçent olarak atandı. 

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Yönetim Kurulu Toplantısı’nı müteakiben hocalarımıza cübbelerini giydirdi.

Hocalarımızı tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.