KİYÜ Dayanışma Derneği Yönetimi, Rektörümüz Karacoşkun’la Bir Araya Geldi

 

KİYÜ Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ali Güngör ve Yönetim Kurulu Üyeleri Rektör Danışmanı Prof. Dr. Abdurrahman Çetin, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Altuncu, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Simsar ve Öğr. Gör. Aksa Ertem, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun ile Rektörlük Makamı’nda bir araya geldi.

 

Görüşmede, oluşturulan yeni yönetim kurulu ve KİYÜ Dayanışma Derneği bünyesinde gerçekleştirilecek faaliyetler hakkında bilgiler verildi. Ayrıca pandemi şartları nedeniyle duraksayan dernek faaliyetlerinin yeni eğitim öğretim süreciyle birlikte yoğun şekilde gerçekleştirilmesinin hedeflendiği söylendi. Derneğin, öncelikle Üniversitemiz öğrencilerine yönelik çalışmalar gerçekleştireceği; onların donanımlı bir şekilde yetişmeleri için ihtiyaç duydukları temel gereksinimlerini sağlamada katkı sunulacağı; aylık burs, yemek bursu ve giyecek yardımı gibi maddi desteklerin yanı sıra kültürel ve akademik faaliyetlerle de öğrencilerimizin yanında olunacağı belirtildi. KİYÜ Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ali Güngör, önceki süreçte dernek faaliyetlerine gönüllülük esasıyla katılım sağlayıp yürütülen çalışmalara destek veren ve katkılarını devam ettireceklerini ifade eden başta Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun olmak üzere Üniversite personelimize teşekkürlerini sundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Üniversite Yönetimi olarak önceliklerinin, öğrencilerimizin en iyi şartlar altında kendilerini donanımlı bir şekilde geliştirmeleri olduğunu, bu doğrultuda KİYÜ Dayanışma Derneği’nin çalışmalarını önemsediklerini ve yürütülecek bütün faaliyetlerinde ihtiyaç duyulan tüm desteği vermeye hazır olduklarını belirterek Dr. Öğr. Üyesi Ali Güngör ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.