Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'un Akademik Birim Ziyaretleri


Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'un eğitim öğretim döneminin başında başladığı birim ziyaretleri devam ediyor.

 

Tüm akademik birimleri kapsayan ziyaretlerde, Rektör Karacoşkun akademik personelle üniversitedeki sosyal ve akademik süreçlere ilişkin kapsamlı görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretlerde birimlerin ihtiyaçları, personel durumları, fiziksel koşulların iyileştirilmesi, eğitim öğretim faaliyetlerinde kalitenin arttırılması gibi konularda da karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu. 

 

Birimlerden gelen tüm talepleri değerlendiren Karacoşkun, Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nin ulusal ve uluslararası düzeyde daha nitelikli bir konuma gelebilmesi için tüm personelle birlikte çaba gösterilmesinin gerekliliğine dikkat çekti. Karacoşkun; “Genç ve dinamik bir üniversite olarak gerek akademik gerekse idari kadromuzla kurumsal çalışmalarımızı layıkı ile yerine getirme gayreti için çaba gösteren bir aileyiz. Bu değerli ailenin özel fertleri olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Üniversitemizin vizyon ve misyonunu daha da yukarılara taşımak için 'özverili bireyler' şeklinde hareket etmeli; bilgi, beceri ve tecrübelerimizi bu anlamda kullanmalıyız. Bunun yanı sıra yönetim olarak tüm üniversite mensuplarımıza daha iyi imkanlar sunma arzusu içerisindeyiz. Üniversitemize katkı sunan her birey bizim için önemlidir, önemli olduğu kadar da değerlidir.” dedi

 

Birim ziyaretleri kapsamında istişarelerin sürekli olarak devam edeceğini , çalışanların istek ve önerilerini mutlaka önemseyerek imkanlar ölçüsünde dikkate aldıklarını belirten Rektör Karacoşkun , genelde ülkemizde özelde ise şehrimizde başarılı bir eğitim verilmesi ve örnek bir kurum oluşması için ortaya konan bu ortak çalışmada , bütün akademik ve idari personele gösterdikleri gayret ve özverilerinden dolayı teşekkürlerini sunarak görüşmeleri sonlandırdı.